Kategóriák
Pénznem váltás
Termék részletek
Dell PowerEdge R640 NEW (8x SFF) - PRO
Egyedi konfigurációs igény esetén kérjen ajánlatot!
Modell |
Dell PowerEdge R640
|
Kivitel |
8x SFF 2,5" Hot Swap, 1U Rack
|
Processzor |
1x Intel Xeon 20Core Gold 6138 2GHz HT 40Threads maxTurbo 3,7GHz FCLGA3647 27,5MB Cache 10,4GT/s 125W CPU SR3B5
|
Memória |
128GB DDR4 ECC RMIMM RAM (4x 32GB 2400 MHz)
|
HDD / SSD |
1x Dell 480GB SATA SSD
|
Merevlemez keret |
Külön rendelhető (cikkszám: 007386)
|
RAID vezérlő |
PERC H750 8GB Cache 12Gb/s SAS 6Gb/s SATA HW RAID controller + battery backup unit (0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 RAID level támogatás)
|
Hálózati vezérlő |
Dual port 1GbE RJ45 + dual port 10GbE RJ45
|
Menedzsment |
iDRAC9 Enterprise
|
Tápegység |
2x 750W
|
Bezel |
A konfiguráció tartalmazza
|
Rack sín |
A konfiguráció tartalmazza
|
Garancia |
36 Hónap
|
Állapot |
ÚJ
|
Az "Újszerű" termékek esetében a termék teljes mértékben hibátlan. Esztétikailag kifogástalan, de újnak nem mondható. Burkolaton belül portiszta - por tisztított. Burkolaton előfordulhat matrica eltávolításkor ott maradó szennyeződés és annak nyoma.
LCD vagy TFT (pixel technológiával működő) kijelzővel rendelkező termékek esetében szállítást követően elfordulhatnak pixelhibák. Ide vonatkozóan A pixelek (elemi képpontok a TFT típusú kijelzőkön) működési sajátosságai miatt cégünk, (amennyiben a termék gyártója másképp külön nem rendelkezik) a nemzetközi ISO 13406 ClassII szabványt alkalmazza.
Akkumulátorral szerelt termékek esetében a gyártó által közölt adatok nem számítanak mérvadónak.
Bármelyik termék esetében ha az akkumulátort tartalmazz, az akár a hosszabb állás időtől is erősen a várt teljesítmény alatt működhet. Ideértve a hordozható számítógépeket, melyre cégünk a gyártó által közölt adatok szerinti időtartam 15% százalékát meg nem haladó üzemidő alatt azt külön feltünteti a termék adatoknál. Ideértendő, hogy nem érvényesíthető garacniális igény akkumulátorra, ha az teljesítménye a fentiek szerint rendelkezik.
A "Használt" termékek esetében a termékek az "Újszerű" állapoton felül előfordulhatnak a burkolaton erősebb karcolások, szennyeződések. Burkolati elemek hiányosak is lehetnek. Laptop esetében a billentyűzet és a touch pad láthatóan fényesedett, kopott. Akkumulátorral szerelt termékek esetében annak teljesítménye nem érheti el a gyártó által megadott teljesítmény 5-10%-t sem.
LCD vagy TFT (pixel technológiával működő) kijelzővel rendelkező termékek esetében szállítást követően elfordulhatnak pixelhibák. Ide vonatkozóan A pixelek (elemi képpontok a TFT típusú kijelzőkön) működési sajátosságai miatt cégünk, (amennyiben a termék gyártója másképp külön nem rendelkezik) a nemzetközi ISO 13406 ClassII szabványt alkalmazza.
A fentiektől eltérő esetben a termék állapota megjelölésre kerül a termék adatlapján.
A termékhez csatolt képek minden esetben csak illusztrációk, azok nagyrészben megegyeznek az eladásra kínált eszközzel. A képen esetlegesen látható plusz kiegészítők (pl.: Hdd keret, üres HDD Blank, filler, stb) nem tartozéka az eladásra kínált eszköznek. Ettől eltérően az megjelölésre kerül a termék leirásában!
Az elírás és tévedés jogát fenntartjuk. Minden esetben használt terméket értékesítünk, kivétel, ha az másként jelölve.
Dell PowerEdge Szerverek verhetetlen áron. HPE Szerverek verhetetlen áron. Blade Szerverek verhetetlen áron. IBM Lenovo Szerverek verhetetlen áron. Supermicro Szerverek verhetetlen áron. Fujitsu Szerverek verhetetlen áron. Az igazi minőségi szerver partner.
A márkanevek és típusjelzések védettek, az eredeti (OEM) gyártó tulajdonát képezik és kizárólag azonosításra szolgálnak.