Új Jelszó Kérése

Kategóriák

Hírlevél

Házhozszállítás

Pénznem Váltás

Partnereink

Hálózati vezérlő

 Fő kategória >Szerver Alkatrész >Hálózati vezérlő

Termék sorrend módosítás:


  Emulex OneConnect OCe11102-IT 10Gigabit Ethernet Card 10GbE Ethernet Dual Port PCI-e Virtual Fabric Card IBM 49Y7941 49Y7942
PCI Express base spec 2.0, PCI Bus Power Management Interface, rev. 1.2, Advanced Error Reporting (AER), IEEE 802.3ae (10Gb/s Ethernet), 802.1q(VLAN), 802.1p (QoS/CoS), 802.3ad (Link Aggregation), 802.3x (Flow Control), Dual-channel, 10Gb/s Ethernet Link speed, PCIe Express 2.0 (x8, 5GT/s), MSI-X support, Integrated data buffer and code space memory, IPv4/IPv6 TCP, UDP checksum offload; Large Send Offload (LSO); Large Receive Offload; Receive Side Scaling (RSS); IPv4 TCP Chimney Offload, ...
35 433 Ft
 db Kosárba tesz Kosárba
  Broadcom 57810S Dual Port 10GbE SFP+ CNA  PCI-e NIC Card High Profile Converged Network Adapter Dell 0N20KJ
2x 10G/1G Dual Rate (10GBASE-SR and 1000BASE-SX) 400m Multimode Datacom SFP+ Optical Transceiver Újszerű
50 673 Ft
 db Kosárba tesz Kosárba
  IBM QLogic QMI35 c72 8GB Fibre Channel  Expansion Card CFFh IBM Blade Server IBM 44X1942 44X1943
QLogic 8Gb Fibre Channel Expansion Card (CIOv) for IBM BladeCenter 44X1945 44X1947 44X1948 Újszerű
18 923 Ft
 db Kosárba tesz Kosárba


Termék sorrend módosítás:

Weboldalunk további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát az adatvédelmi nyilatkozatban foglaltak szerint.