Akció

Kategóriák

Kiemelt partnereink

 

 

 

 

 

 

 

 

Minősített webáruház

Miért jársz velünk jobban?

Miért jársz jobban velünk?

Hírlevél

Házhozszállítás

Szállítás

Fizetési megoldás

Pénznem váltás

Termék részletek



Raktárkészlet: 13 db
8Gb Short Wave FC SFP 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP QLogic AFBR-57D9AMZ-QL Multi-mode 850nm Transceiver

 

8Gb Short Wave FC SFP 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP QLogic AFBR-57D9AMZ-QL Multi-mode 850nm Transceiver

3 190 Ft+ÁFA (4 051 Ft)
Újszerű

Amennyiben a fenti konfigurációtól eltérő termékre vagy több darabra van szüksége, kérem jelezze munkatársunknak és egyedi ajánlattal kínáljuk Önnek a kért terméket! Árajánlat kéréshez kattintson ide

Raktárkészlet:
13 db
Cikkszám:
007824
Tömeg:
20 g/db
A vásárlás után járó pontok:
41 Ft
db Kosárba Kosárba
Nem kérek plusz szolgáltatást
Garancia kiterjesztés: +6 hónap +990 Ft / db
Garancia kiterjesztés: +12 hónap +1 990 Ft / db