Akció

Kategóriák

Kiemelt partnereink

 

 

 

 

 

 

 

 

Minősített webáruház

Miért jársz velünk jobban?

Miért jársz jobban velünk?

Hírlevél

Házhozszállítás

Szállítás

Fizetési megoldás

Pénznem váltás

Termék részletek



Raktárkészlet: 7 db
Finisar FTLF8529P3PCV-1H 16Gb FC SFP+ Multimode Datacom Optical HP MSA 2040 Transceiver 720999-001

 

Finisar FTLF8529P3PCV-1H 16Gb FC SFP+ Multimode Datacom Optical HP MSA 2040 Transceiver 720999-001

14 900 Ft+ÁFA (18 923 Ft)
Újszerű

Amennyiben a fenti konfigurációtól eltérő termékre vagy több darabra van szüksége, kérem jelezze munkatársunknak és egyedi ajánlattal kínáljuk Önnek a kért terméket! Árajánlat kéréshez kattintson ide

Raktárkészlet:
7 db
Cikkszám:
009423
Tömeg:
20 g/db
A vásárlás után járó pontok:
189 Ft
db Kosárba Kosárba
Nem kérek plusz szolgáltatást
Garancia kiterjesztés: +6 hónap +1 990 Ft / db
Garancia kiterjesztés: +12 hónap +2 990 Ft / db