Akció

Kategóriák

Kiemelt partnereink

 

 

 

 

 

 

 

 

Minősített webáruház

Miért jársz velünk jobban?

Miért jársz jobban velünk?

Hírlevél

Házhozszállítás

Szállítás

Pénznem váltás

Termék részletek



Raktárkészlet: 4 db
HP 8Gb Short Wave FC SFP 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP Foxconn AFBR-57D7APZ Multi-mode 850nm Transceiver HP 592264-001

 

HP 8Gb Short Wave FC SFP 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP Foxconn AFBR-57D7APZ Multi-mode 850nm Transceiver HP 592264-001

4 290 Ft+ÁFA, 5 448 Ft
Újszerű

Amennyiben a fenti konfigurációtól eltérő termékre vagy több darabra van szüksége, kérem jelezze munkatársunknak és egyedi ajánlattal kínáljuk Önnek a kért terméket! Árajánlat kéréshez kattintson ide

Árgarancia12 Hónap garancia

Minden termék raktáron!Express gyors szállítás

 

 

Raktárkészlet:
4 db
Cikkszám:
009309
Tömeg:
100 g/db
A vásárlás után járó pontok:
54 Ft
db Kosárba Kosárba
Nem kérek plusz szolgáltatást
Garancia kiterjesztés: +6 hónap +990 Ft / db
Garancia kiterjesztés: +12 hónap +1 990 Ft / db