Akció

Kategóriák

Kiemelt partnereink

 

 

 

 

 

 

 

 

Minősített webáruház

Miért jársz velünk jobban?

Miért jársz jobban velünk?

Hírlevél

Házhozszállítás

Szállítás

Fizetési megoldás

Pénznem váltás

Termék részletek



Raktárkészlet: 1 db
QLOGIC FTLX8571D3BCL-QL 10GBASE-SR/SW 850nm Multimode Datacom SFP+ Optical Transceiver DELL 0693C5

 

QLOGIC FTLX8571D3BCL-QL 10GBASE-SR/SW 850nm Multimode Datacom SFP+ Optical Transceiver DELL 0693C5

10 890 Ft+ÁFA (13 830 Ft)
QLOGIC FTLX8571D3BCL-QL 10GBASE-SR/SW 850nm Multimode Datacom SFP+ Optical Transceiver DELL 0693C5
Újszerű

Amennyiben a fenti konfigurációtól eltérő termékre vagy több darabra van szüksége, kérem jelezze munkatársunknak és egyedi ajánlattal kínáljuk Önnek a kért terméket! Árajánlat kéréshez kattintson ide

Raktárkészlet:
1 db
Cikkszám:
011115
Tömeg:
20 g/db
A vásárlás után járó pontok:
138 Ft
db Kosárba Kosárba
Nem kérek plusz szolgáltatást
Garancia kiterjesztés: +6 hónap +1 990 Ft / db
Garancia kiterjesztés: +12 hónap +2 990 Ft / db