Szűrés
Ár
1 003 Ft - 1 269 999 Ft

Kategóriák

Miért jársz velünk jobban?

Miért jársz jobban velünk?

Trusted Shops

 

Minősített webáruház

Hírlevél

Házhozszállítás

Szállítás

Fizetési megoldás

Pénznem váltás

Partnereink

Hálózati vezérlő

Fő kategória >Szerver Alkatrész >Hálózati vezérlő
Hálózati vezérlő

Sorrend:


  Emulex Virtual Fabric Adapter 5 VFA5 10GbE FCoE/iSCSI Network Adapter PCI-e Card IBM 00JY833
Dual-channel 10 Gbps Ethernet controller, Based on the Emulex XE102 ASIC, PCI Express 3.0 x8 host interface, Line-rate 10 GbE performance, Upgradeable to support converged networking (FCoE and iSCSI) through Features on Demand, 2 SFP+ empty cages to support either SFP+ SR or twin-ax copper connections, SFP+ SR link is with the SFP+ SR optical module with LC connectors.
SFP+ twin-ax copper link is with the SFP+ direct attached copper module/cable. W/O SFP+ Module
Újszerű
49 900 Ft+ÁFA
 db Kosárba Kosárba
  Broadcom 57840S Dual Port 10GbE SFP+ CNA PCI-e NIC Card High Profile Converged Network Adapter
10G/SFP+ port LAN Card, dual port , All PCI-Ex8 interface Networking Type: Network Adapter Wi-Fi Support: No Local Area Network Architecture: Fibre Channel Interface: PCI Express Requires Expansion Slot Standard: PCI Express 3.0 x8 Networking Form Factor: Plug-in-card Number of Ports: 2 Data Link Protocol Supports: 10 Gigabit Ethernet LAN Chipset: Broadcom BCM57840S Network/Transport Protocol: iSCSI Networking Features: PXE Support Fiber Channel External Interface Quantity: 2 Fiber Channel Ex...
54 900 Ft+ÁFA
 db Kosárba Kosárba
  HP 544+FLR QSFP HSTNS-BN80 Infiniband Dual Port Ethernet 10Gb FDR 40Gb QDR 2 Port PCI-e Adapter 764285-B21
HP 544+ FLR-QSFP HSTNS-BN80 Infiniband Dual Port Ethernet 10Gb FDR 40Gb QDR 2 Port PCI-e Adapter, PCI-e 3.0 x8 Interface, HPE Apollo 2000 XL1X0 NODE 4200 4500 XL450 Gen9 6000 XL230A Gen9 ProLiant DL180 DL360 DL380 DL560 DL580 Gen9 Series, HP 764285-B21 764618-001 764737-001
Újszerű
64 900 Ft+ÁFA
 db Kosárba Kosárba
  IBM BladeCenter Blade CFFh Brocade 1007 2 port 10GB Ethernet Converged network adapter Expansion Card IBM 81Y1654
IBM BLADECENTER HS12 / HS21 / HS21XM / HS22 / HS22V / LS21 / LS22 / LS42 / JS22 / HS23
Újszerű
79 000 Ft+ÁFA
 db Kosárba Kosárba
  HP FlexFabric 10Gbps 2port RJ45 533FLR-T HSTNS-B009 PCI-e Host Bus Ethernet Network Adapter HP 701534-001 700757-001
HP FlexFabric 10Gbps 2port 533FLR-T HSTNS-B009 PCI-e Host Bus Ethernet Network Adapter, 2x 10Gbps RJ45 Ports, 1 X Broadcom BCM57810S Processor, 256MB RAM, Compatible with ProLiant DL160 DL360P DL380P DL385P DL560 SL230S SL250S SL270S Gen8 ProLiant 360 380 Gen9, HP 701534-001 700757-001
Újszerű
79 900 Ft+ÁFA
 db Kosárba Kosárba
HP NC112T 10/100/1000 1Port LAN PCI-e 503827-001 491175-001
990 Ft+ÁFA
Nincs raktáron


Sorrend: