Akció

Kategóriák

Kiemelt partnereink

 

 

 

 

 

 

 

 

Minősített webáruház

Miért jársz velünk jobban?

Miért jársz jobban velünk?

Hírlevél

Házhozszállítás

Szállítás

Fizetési megoldás

Pénznem váltás

Termék részletek



Raktárkészlet: 2 db
IBM 8GbE SW 850nm SFP+ PLRXPL-VC-SH4-931 IBM 49Y4123 77P8749

 

IBM 8GbE SW 850nm SFP+ PLRXPL-VC-SH4-931 IBM 49Y4123 77P8749

2 090 Ft+ÁFA (2 654 Ft)
Újszerű

Amennyiben a fenti konfigurációtól eltérő termékre vagy több darabra van szüksége, kérem jelezze munkatársunknak és egyedi ajánlattal kínáljuk Önnek a kért terméket! Árajánlat kéréshez kattintson ide

Raktárkészlet:
2 db
Cikkszám:
007512
Tömeg:
20 g/db
A vásárlás után járó pontok:
27 Ft
db Kosárba Kosárba
Nem kérek plusz szolgáltatást
Garancia kiterjesztés: +6 hónap +990 Ft / db
Garancia kiterjesztés: +12 hónap +1 990 Ft / db