Akció
Szűrés
Ár
6 845 Ft - 2 527 300 Ft

Kategóriák

Kiemelt partnereink

 

 

 

 

 

 

 

 

Minősített webáruház

Miért jársz velünk jobban?

Miért jársz jobban velünk?

Hírlevél

Házhozszállítás

Szállítás

Fizetési megoldás

Pénznem váltás

BladeCenter

BladeCenter

Sorrend:

prev
12
next

Copper Pass-Thru Module IBM BladeCenter IBM FRU 73P6098
5 390 Ft+ÁFA (6 845 Ft)
 db Kosárba Kosárba
  HP 4Gb Fibre Channel Ethernet 16 port pass-thru module HP BladeCenter HP 416378-001 405943-001
HP 416378-001 1Gb Ethernet Pass-thru Module For Cclass Blade System
Újszerű
8 690 Ft+ÁFA (11 036 Ft)
 db Kosárba Kosárba
  HP Blade1Gb Ethernet pass-thru module HP BladeCenter HP 419329-001 406738-001406740-B21
HP 419329-001 1Gb Ethernet Passthru Module For Cclass Blade System
Újszerű
8 690 Ft+ÁFA (11 036 Ft)
 db Kosárba Kosárba
  IBM Bladecenter Advanced Management Module IBM BladeCenter IBM FRU 60Y0621 49Y6295
1x VGA D-SUB 15pin, 2x RJ45, 2x USB, IBM BLADECENTER E 8677-3XU, 8677-4SU, BLADECENTER H 1886, 7989, 8852,
Újszerű
16 390 Ft+ÁFA (20 815 Ft)
 db Kosárba Kosárba
  Cisco Catalyst Switch Module 3012G IBM BladeCenter 4Port Gigabit Switch FRU 43W4404 WS-CBS3012
External ports 4Port Gigabit RJ45, 1x USB MNG Port, , Internal ports 14 internal full-duplex Gigabit, Data Link Protocol: Gigabit Ethernet Routing Protocol: RIP-1, RIP-2, HSRP, statisches IP Routing Remote protokoll: SNMP 1, RMON 1, RMON 2, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP
Újszerű
17 490 Ft+ÁFA (22 212 Ft)
 db Kosárba Kosárba
  Dell PowerConnect M6220 Switch Module for Dell M1000e Blade Dell 0GM069 GM069
20 (16 internal, 4 external) 10/100/1000BASE-T auto-sensing Gigabit Ethernet switching ports, 10 Gigabit Ethernet uplink modules (optional), 48Gbps Stacking module (optional), 48Gbps Stacking module (optional), Auto-negotiation for speed, duplex mode and flow control, Auto MDI/MDIX, Port mirroring, Flow-based port mirroring, Broadcast storm control, Switch Fabric Capacity 128 Gb/s, Forwarding Rate 95 Mpps, Up to 8,000 MAC Addresses, 256MB of CPU SDRAM, 32MB of Flash Memory, VLAN support for t...
19 900 Ft+ÁFA (25 273 Ft)
 db Kosárba Kosárba
  Brocade 20-Port 4 Gigabit SAN Switch Module 32R1820 IBM BladeCenter 4Gb Fiber Channel Switch 32R1821 32R1818 32R1819
Brocade 20-Port 4 Gigabit SAN Switch Module 32R1820 IBM BladeCenter IB-4020-0002 20Port 4Gb Fiber Channel Switch, Option part number 32R1812, replacement part number (FRU) 32R1820 32R1821 32R1818 32R1819
Újszerű
21 890 Ft+ÁFA (27 800 Ft)
 db Kosárba Kosárba
  Cisco Catalyst Switch Module 3110X IBM BladeCenter Switch FRU 41Y8518 41Y8516
21 890 Ft+ÁFA (27 800 Ft)
 db Kosárba Kosárba
  Nortel Layer 2/3 Copper Ethernet Switch Module for IBM BladeCenter 6Port Gigabit Switch FRU 32R1869 32R1866
External ports 6Port Gigabit RJ45, 1x USB MNG Port, Internal ports 14 internal full-duplex Gigabit, one connected to each of the blade servers in the BladeCenter unit, Two internal full-duplex 10/100 Mbps ports connected to the management module, Up to 128 IP interfaces per switch
Újszerű
21 890 Ft+ÁFA (27 800 Ft)
 db Kosárba Kosárba
  IBM Server Connectivity Module IBM BladeCenter FRU 39Y9327 39Y9326
6Port external copper Gb Ethernet ports, 14 internal Gb ports for enterprise models of BladeCenter, 8 internal Gb ports for the Telco models of BladeCenter, Simplified Layer 2 functionality
Újszerű
25 190 Ft+ÁFA (31 991 Ft)
 db Kosárba Kosárba
  Cisco Catalyst Switch Module 3110X IBM BladeCenter 10Gbe SC Duplex X2 Transceiver Switch FRU 41Y8518 41Y8516
1x Cisco X2-10GB-SR Compatible 10GBASE-SR X2 850nm 300m DOM Transceiver Module, 1x USB MNG Port, 2x Stack console,
Újszerű
32 890 Ft+ÁFA (41 770 Ft)
 db Kosárba Kosárba
  HP Virtual Connect 1/10Gb Plug-in Ethernet Module 10Port OPT Kit HP BLC7000 BladeCenter 399593-B22
HP Virtual Connect 1/10Gb Plug-in Ethernet Module 10Port OPT Kit HP BLC7000 BladeCenter, 2x 10GBASE-CX4 uplinks can be connected to core switches or used to stack Virtual Connect modules, 8x 10/100/1000BASE-T uplinks can be connected to core switches or used to stack Virtual Connect modules, Wire speed performance on all ports, IGMP Snooping optimizes network traffic and reduces bandwidth for multicast applications such as streaming applications, VLAN Tagging, Pass-Thru and Link Aggregation s...
32 890 Ft+ÁFA (41 770 Ft)
 db Kosárba Kosárba
  HP Virtual Connect 4Gb Fibre Channel Module 4Port HP BLC7000 BladeCenter 409513-B21 410152-001
4x Gbic modul 453153-001, Allows up to 128 virtual machines running , 4 Gb/sec line speed, full duplex, 1.2 ľ sec Latency, Maximum Frame Size 2112 Byte payload, Buffer to buffer flow control management, Packet prioritization
Újszerű
32 890 Ft+ÁFA (41 770 Ft)
 db Kosárba Kosárba
  QLogic 4 GB Intelligent Pass-Thru Module and SAN Switch Module IBM BladeCenter FRU 43W6720 43W6723
QLogic 4 Gb Intelligent Pass-thru Module for IBM BladeCenter FRU 43W6720 43W6723
Újszerű
32 890 Ft+ÁFA (41 770 Ft)
 db Kosárba Kosárba
  Dell PowerConnect Cisco Catalist 3032 16port Switch Module for Dell M1000e Blade WS-CBS3032-DEL CVR-X2-SFP Dell 0TW007 TW007
Dell Switch Modul for Dell PowerEdge M1000e 0TW007 WS-CBS3032-DEL CVR-X2-SFP, 2x TwinGig converter module CVR-X2-SFP V02,
Újszerű
43 890 Ft+ÁFA (55 740 Ft)
 db Kosárba Kosárba
  Dell Force10 S55T 44-Port Gigabit Ethernet Switch 44x RJ-45 4x SFP Dell 210-38662 0WHR9N 300W PSU
Dell Force10 S55T-AC 44-Port Gigabit Ethernet Switch 44x RJ-45 4x SFP, 759-00108-01 Rev. A, 1x Management Console - RJ-45, 44x RJ-45 10/100/1000Base-T Network LAN, ARP support, BOOTP support, DHCP relay, DiffServ support, IGMP snooping, IPv4 support, IPv6 support, LLDP support, Link Aggregation Control Protocol (LACP), Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) support, Per-VLAN Spanning Tree Plus (PVST+), Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) support, SNMP trap, Syslog support, Virtual Route Redun...
59 900 Ft+ÁFA (76 073 Ft)
 db Kosárba Kosárba

prev
12
next

Sorrend: