Akció

Kategóriák

Kiemelt partnereink

 

 

 

 

 

 

 

 

Minősített webáruház

Miért jársz velünk jobban?

Miért jársz jobban velünk?

Hírlevél

Házhozszállítás

Szállítás

Fizetési megoldás

Pénznem váltás

Termék részletek



Raktárkészlet: 2 db
Intel 10Gb Fibre Channel Optical Transceiver AFBR-709DMZ-IN GBIC SFP+ Short Range 850nm Dell 0XYD50 0Y3KJN

 

Intel 10Gb Fibre Channel Optical Transceiver AFBR-709DMZ-IN GBIC SFP+ Short Range 850nm Dell 0XYD50 0Y3KJN

12 900 Ft+ÁFA (16 383 Ft)
Újszerű

Amennyiben a fenti konfigurációtól eltérő termékre vagy több darabra van szüksége, kérem jelezze munkatársunknak és egyedi ajánlattal kínáljuk Önnek a kért terméket! Árajánlat kéréshez kattintson ide

Raktárkészlet:
2 db
Cikkszám:
010134
Tömeg:
20 g/db
A vásárlás után járó pontok:
164 Ft
db Kosárba Kosárba
Nem kérek plusz szolgáltatást
Garancia kiterjesztés: +6 hónap +1 990 Ft / db
Garancia kiterjesztés: +12 hónap +2 990 Ft / db