Akció

Kategóriák

Fizetési megoldás

 

Vedd meg most, fizess később PastPay-jel

 

 

A kényelmes és biztonságos online fizetést a Barion Payment Zrt. biztosítja, MNB engedély száma: H-EN-I-1064/2013. Bankkártya adatai áruházunkhoz nem jutnak el.

 

paypal.com

Kiemelt partnereink

Miért jársz velünk jobban?

Miért jársz jobban velünk?

Hírlevél

Házhozszállítás

Szállítás

Pénznem váltás

Termék részletek



Raktárkészlet: 3 db
QLogic JSH-14SWAA1-QL 16GB SFP+ SW Short Wave Transceiver 850nm

 

QLogic JSH-14SWAA1-QL 16GB SFP+ SW Short Wave Transceiver 850nm

14 900 Ft+ÁFA (18 923 Ft)
Újszerű

Amennyiben a fenti konfigurációtól eltérő termékre vagy több darabra van szüksége, kérem jelezze munkatársunknak és egyedi ajánlattal kínáljuk Önnek a kért terméket! Árajánlat kéréshez kattintson ide

Raktárkészlet:
3 db
Cikkszám:
010333
Tömeg:
20 g/db
A vásárlás után járó pontok:
189 Ft
db Kosárba Kosárba
Nem kérek plusz szolgáltatást
Garancia kiterjesztés: +6 hónap +1 990 Ft / db
Garancia kiterjesztés: +12 hónap +2 990 Ft / db